Strona główna Kontakt

Kontakt

To grupa pisarska założona przez trzy autorki kryminałów: Martę Guzowską („Ofiara Polikseny” „Głowa Niobe”, „Wszyscy ludzie przez cały czas”, „Chciwość”, „Czarne światło”), Agnieszkę Krawczyk („Morderstwo niedoskonałe”, „Dziewczyna z aniołem”, „Noc zimowego przesilenia”, „Ciało” – jako Iga Horn) i Adriannę Michalewską („Zaułki zbrodni”). Adrianna Michalewska pożegnała się z naszą stroną 25.01.2014 r., rozpoczynając karierę solową (link TUTAJ) – życzymy jej powodzenia i dziękujemy za wspólne prowadzenie strony!

W 2012 r. we trójkę wydałyśmy antologię opowiadań „Mordercze miasta”, zaś w 2013 „Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście”.

W 2013 r. Marta Guzowska została laureatką Nagrody Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną za „Ofiarę Polikseny”.

W 2014 r. ukazał się pierwszy ebook Marty Guzowskiej i Agnieszki Krawczyk „Cztery zbrodnie na cztery pory roku” wydany przez Legimi.

Wciąż piszemy kryminały, a Agnieszka Krawczyk również powieści obyczajowe dla kobiet.

Na naszej stronie chcemy jednak zajmować się nie tylko literaturą kryminalną, ale również innymi gatunkami literackimi, filmem, sztuką i stylem życia.

Wraz z całkowitą przebudową strony w maju 2017, dokonaną dzięki firmie Astrabit wkraczamy w nową tematykę i rozwijamy się w nowych kierunkach.

Dane kontaktowe

Zbrodnicze siostrzyczki
Portal o tematyce literackiej

a.krawczyk@zbrodniczesiostrzyczki.pl
m.guzowska@zbrodniczesiostrzyczki.pl

O nas

Agnieszka Krawczyk strona na FB TUTAJ
Marta Guzowska strona na FB TUTAJ

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chcesz podjąć z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza lub bezpośrednio drogą e-mail.

Popularne