Strona główna Aktualności Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella

Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella

0
PODZIEL SIĘ
Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella
Strażniczka kłamstwa okładka

Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella

Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella wypadł nam dosyć nietypowo, bo na weekend z Dniem Matki i trochę nie wiemy, co o tym wszystkim sądzić, zwłaszcza w kontekście tej fascynującej powieści. Oczywiście żartujemy, bo warto, bardzo warto zapoznać się z tą niesamowitą książką, która swoją premierę będzie miała – uwaga! 8 czerwca 2017 i wyjdzie oczywiście pod patronatem Zbrodniczych Siostrzyczek.

Co możemy Wam powiedzieć bardzo przedpremierowo o „Strażniczce kłamstwa”?

Amazon napisał o powieści tak: „Aż nie chce się wierzyć, że to mężczyzna napisał tak głęboką, tak bogatą psychologicznie powieść o kobiecie”. Musimy przyznać, że zgadzamy się z tą opinią.

Do czego jest zdolna kobieta w imię miłości? Jak daleko można się posunąć, żeby kogoś chronić? Gdzie leży granica kłamstwa? T.A. Cotterell zbadał te problemy i dał pewne odpowiedzi. Czy będą nas satysfakcjonowały? Warto się przekonać.

Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella

Będzie nieco inny niż zawsze. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Amber przedstawimy Wam książkę i zaprezentujemy recenzję przedpremierową. Mam nadzieję, że czekacie. Konkurs i fragment powieści zamieści, gdy książka będzie już w sprzedaży. Tak więc nasza przygoda z Alice (główną bohaterką „Strażniczki kłamstwa”) potrwa nieco dłużej.

Postaramy się też dowiedzieć czegoś o autorze powieści T.A. Cotterellu. „Strażniczka kłamstwa” to jego debiut, warto więc przeprowadzić śledztwo w sprawie pisarza, który ma bardzo ciekawą zawodową biografię.

T.A. Cotterell pracował w londyńskim City, potem jako niezależny dziennikarz pisał artykuły do „The Telegraph” i „The Spectator”, obecnie jest redaktorem w firmie riserczerskiej.

Jego debiutancki thriller Strażniczka kłamstwa to jeden z wiodących tytułów 2017 roku jednego z największych światowych wydawców. Na podstawie powieści ma powstać w Anglii serial telewizyjny.

Zaczynamy zatem nasz weekend ze Weekend ze Strażniczką kłamstwa T.A. Cotterella