Strona główna Aktualności Weekend z „Ucieczką” Joanny Opiat-Bojarskiej

Weekend z „Ucieczką” Joanny Opiat-Bojarskiej

0
PODZIEL SIĘ

Weekend z „Uciekinierem” Joanny Opiat-BojarskiejZapraszamy Was na weekend z najnowszą powieścią chyba jedynej polskiej pisarki kryminałów, która nie boi się żadnych tematów tabu!

Jutro zamieścimy fragment powieści „Ucieczka”, w niedzielę będziecie mogli przeczytać jej recenzję, a także zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści przeznaczonych specjalnie dla Was przez wydawnictwo Czarna Owca.

Zaglądajcie do nas w ten weekend!

 

Ucieknij lub zgiń.

Escape room to sposób na zabawę ze znajomymi. Czworo młodych ludzi daje się zamknąć w pokoju pełnym zagadek. Mają dziewięćdziesiąt minut na rozwiązanie ich wszystkich oraz znalezienie wyjścia. Dobra zabawa dość szybko schodzi na dalszy plan. Zaczyna się nerwówka i walka z własnymi lękami.

Policyjny duet: Burzyński i Majewski w bagażniku wbitego w drzewo samochodu dokonuje makabrycznego odkrycia. Kierowca zbiegł, a ustalenie jego tożsamości nie jest takie łatwe, jak by się mogło wydawać. Kiedy przyjmują zawiadomienie o zaginięciu dziewczyny, dają się wciągnąć w niebezpieczną rozgrywkę, w której stawką jest życie.

Tymczasem pod Poznaniem na terenie nielegalnej hodowli zwierząt egzotycznych odnalezione zostają ludzkie kości. Ich identyfikacją zajmie się zabiegana antropolog sądowa Anita Broll.

Joanna Opiat-Bojarska

Pisarka dociekliwa, pomysłowa i bezkompromisowa. Ukończyła ekonomię w Poznaniu, lecz niech nikogo nie zwiedzie jej wykształcenie. Kryminał w wykonaniu ekonomistów święci tryumfy na całym świecie, czego przykładem są powieści Jo Nesbø czy Camilli Läckberg. Wie, jak przekuć porażkę w sukces. Nie boi się niczego – ani tematów tabu, ani najbardziej wymyślnej zbrodni. Opracowała wzór na najlepszy kryminał: realizm, emocje i zwroty akcji. Wzór na Opiat-Bojarską. „Ucieczka” jest jej trzynastą powieścią.