Strona główna Aktualności Weekend z „Przesyłką” Sebastiana Fitzka

Weekend z „Przesyłką” Sebastiana Fitzka

0
PODZIEL SIĘ

Uwaga, uwaga, zaczynamy nasz weekend z „Przesyłką” Sebastiana Fitzka. Jeszcze nie wiecie, czy na pewno chcecie ją przeczytać? Zaglądajcie do nas dzisiaj, jutro i pojutrze. Przedstawimy Wam recenzję i fragment powieści, będzie też konkurs z egzemplarzami „Przesyłki” do wygrania.

Zapraszamy na weekend z „Przesyłką”.

Weekend z „Przesyłką” Sebastiana Fitzka

Doktor Emma Stein, znana psychiatra i szczęśliwa mężatka, została zgwałcona przez „Fryzjera” – seryjnego mordercę, który – zanim zabije – goli kobietom głowy. Tyle że Emma przeżyła… Ona jedna…

Nie widziała twarzy swojego oprawcy, ale rozpoznaje go w każdym mężczyźnie. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy w hotelu, w którym nie ma pokoju, jaki opisała. Boi się. Odizolowała się od ludzi. Nie wychodzi z domu.

Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę… Zaadresowaną do sąsiada, którego nie zna i którego nigdy nie spotkała, choć mieszka na tej samej ulicy od lat…

 

SEBASTIAN FITZEK – autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 29 krajach (PASAŻER 23, OSTATNIE DZIECKO, ODPRYSK, ODCIĘCI). Wszystkie jego powieści są przez wiele miesięcy na  1. miejscu list bestsellerów „Der Spiegel” i osiągają milionowe nakłady.

W samych Niemczech sprzedano 9 000 000 egzemplarzy. Kilka zekranizowano.  „The  Times”  nazwał  go  „mistrzem  psychologicznej  gry”.

 

„Thrillery są zwierciadłem społeczeństwa. Ja pokazuję zwykłych ludzi zaatakowanych przez niezwykłe sytuacje. Często muszę wręcz łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mi uwierzył.”

SEBASTIAN FITZEK

„Thrillery Fitzka są przerażające.”  HARLAN COBEN