Strona główna Aktualności KONKURS PRZEDPREMIEROWY! Autograf Sebastiana Fitzka

KONKURS PRZEDPREMIEROWY! Autograf Sebastiana Fitzka

0
PODZIEL SIĘ

KONKURS PRZEDPREMIEROWY! Autograf Sebastiana FitzkaMamy dla Was dzisiaj przedpremierową niespodziankę i to jaką! Jeszcze przed premierą najnowszej powieści Sebastiana Fitzka „Lot 7A” możecie wygrać autograf autora złożony na specjalnej „karcie pokładowej” na fikcyjny lot. Zajrzyjcie na fanpejdża Zbrodniczych Siostrzyczek i odpowiedzcie na pytanie w poście. Autorzy najciekawszych odpowiedzi będą mogli dodać do swoich kolekcji podpis jednego z najciekawszych pisarzy sensacyjnych ostatnich lat. A może jednego z najciekawszych w ogóle…

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorem konkursu są Zbrodnicze Siostrzyczki.
  2. Zwycięzców wyłania redakcja portalu Zbrodnicze Siostrzyczki, niezwłocznie po zakończeniu konkursu (do trzech dni) i ogłasza ten fakt na swojej stronie internetowej oraz na Facebooku.
  3. Osoby, które otrzymają nagrody zostaną poproszone mailowo o podanie swoich danych potrzebnych do zrealizowania wysyłki.
  4. Nagrody przesyła fundator, czyli wydawnictwo Amber.
  5. Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze autografów Sebastiana Fitzka złożone na fikcyjnych „kartach pokładowych”.
  6. Zbrodnicze Siostrzyczki nie przechowują danych osób, biorących udziału w konkursie, zarówno tych, które otrzymają nagrody, jak i tych, którym się nie powiodło.
  7. Po zakończeniu konkursu, dane uczestników są kasowane.
  8. Podawanie danych przez uczestników jest dobrowolne.
  9. Zbrodnicze Siostrzyczki nie odpowiadają za ewentualne opóźnienia wysyłki książek.
  10. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883)