Strona główna Aktualności Dziś premiera: Sebastian Fitzek „Lot 7A”

Dziś premiera: Sebastian Fitzek „Lot 7A”

0
PODZIEL SIĘ

Dziś premiera: Sebastian Fitzek „Lot 7A”Dziś ma premierę nowa książka najpoczytniejszego niemieckiego pisarza thrillerów. Jeśli na nią czekaliście, nie zawiedziecie się.

Jest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola. Każdy może ją wnieść na pokład. Każdy!

Buenos Aires – Berlin.
Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich:
Jeden psychiatra, który panicznie boi się latać.
Jedna pacjentka, którą przed laty wyleczył
ze zbrodniczych skłonności.
I miejsce 7A…

Mats Krüger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem) i nie zmierzał wracać do Niemiec.
Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że to nie turbulencje, spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym zagrożeniem… Że przygotował się nie na ten strach…

SEBASTIAN FITZEK

Autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 29 krajach (Pasażer 23PrzesyłkaOstatnie dzieckoOdpryskOdcięci). Wszystkie jego powieści są przez wiele miesięcy na 1. miejscu list bestsellerów „Der Spiegel” i osiągają milionowe nakłady.
W samych Niemczech sprzedano 9 000 000 egzemplarzy. Kilka zekranizowano.
„The Times” nazwał go „mistrzem psychologicznej gry”.

Zajrzyjcie do nas w najbliższy weekend!

Przedstawimy Wam fragment „Lotu 7A” i napiszemy więcej o powieści. Będzie też można wygrać jeden z trzech egzemplarzy przeznaczonych dla Was przez Wydawnictwo Amber.

Nie zapomnijcie też, że ciągle macie szanse na autograf Fitzka. Zapraszamy do naszego konkursu na Facebooku: https://www.facebook.com/zbrodniczesiostrzyczki/?hc_ref=ARShe-7VTln_CQ7CmC0BOZg-VmgSV8EV3CjP-viFT1oVgkQ4ku_2CfODEc9D7jBfnAo&fref=nf