Strona główna Aktualności Dziś premiera: „Czarownice nie płoną” Jenny Blackhurst

Dziś premiera: „Czarownice nie płoną” Jenny Blackhurst

0
PODZIEL SIĘ

Dziś premiera: „Czarownice nie płoną” Jenny BlackhurstIdzie jesień. Lubicie się bać w ciemne wieczory? Jeśli tak, dzisiaj premierę ma książka, która wywoła u Was prawdziwe dreszcze!

 

Doskonały thriller psychologiczny – pełen niedopowiedzeń i nieprzewidzianych zwrotów akcji.

 Psycholog dziecięca Imogen Reid, zajmująca się przypadkiem jedenastoletniej Ellie Atkinson, ignoruje ostrzeżenia, że jej mała pacjentka jest niebezpieczna.

Ellie jako jedyna ocalała z pożaru, który zabił całą jej rodzinę. Doktor Reid jest przekonana, że to po prostu załamane i wściekłe dziecko, które stara się poradzić sobie ze stratą. Ale zarówno przybrani rodzice Ellie, jak i nauczyciele zaczynają się jej bać, bo kiedy dziewczynka traci panowanie nad sobą, dzieją się niewytłumaczalne i złe rzeczy…

Jenny Blackurst – młoda gwiazda brytyjskiego thrillera.

Dorastała w Shropshire, gdzie do dziś mieszka z mężem i dziećmi. Jej pierwsza powieść, How I Lost You, sprzedała się w nakładzie przeszło 270 tysięcy egzemplarzy, natomiast jej druga książka, Zaanim pozwolę ci wejść, w nakładzie ponad 127 tysięcy. Blackhurst już jako dziecko spędzała godziny, czytając i rozmawiając o powieściach kryminalnych. Pisanie wydawało się więc naturalnym zajęciem, któremu powinna się w przyszłości poświęcić.

Jenny Blackhurst posiada tytuł magistra psychologii. W czasie wolnym od pisania wspiera prace oddziału służb przeciwpożarowych w hrabstwie Shropshire.