Strona główna Aktualności Zapraszamy na weekend z „Dziewczyną, która zginie pierwsza” Viktorii Jenkins

Zapraszamy na weekend z „Dziewczyną, która zginie pierwsza” Viktorii Jenkins

0
PODZIEL SIĘ

Zapraszamy na weekend z „Dziewczyną, która zginie pierwsza” Viktorii JenkinsZaczynamy dziś weekend z „Dziewczyną, która zginie pierwsza” Viktorii Jenkins. Zaglądajcie do nas w najbliższych dniach. Jutro będziecie mogli przeczytać fragment powieści, a w niedzielę – naszą recenzję. Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, ale jedno możemy Wam powiedzieć już teraz: w „Dziewczynie, która zginie pierwsza” nic nie jest tym, czym się wydaje!

„Nieodkładalny kryminał pełen zwrotów akcji, mylnych tropów i podejrzanych.”
Amazon

 

Bohaterki kryminału „Dziewczyny w wodzie” – dwie młode policjantki, które ściga ich przeszłość – wobec sprawy, gdzie każdy może być ofiarą i każdy może być mordercą.

 „Próbowała przerwać spadanie, obracała się rozpaczliwie, ale nie było niczego, co mogłoby ją zatrzymać. Jej samotny krzyk przeszył nocne powietrze…”

Keira North wypada z okna podczas studenckiej imprezy i ginie na miejscu. Wypadek? Początkowo tak to wygląda, ale policjantki Alex King i Chloe Lane podejrzewają, że to morderstwo.
Przesłuchują troje przyjaciół-współlokatorów Keiry i odkrywają, że każde z nich ma coś do ukrycia. I ktoś jest gotów zabić, by zachować tajemnice.
Morderca osacza grupę przyjaciół, którzy kolejno zdają sobie sprawę, że teraz ich życie jest w niebezpieczeństwie. Alex i Chloe zmagają się z własnymi problemami, lecz rozpoczynają wyścig z czasem, zagłębiając się w splątaną sieć kłamstw, zazdrości i gniewu.
VICTORIA JENKINS, młoda poetka, zadebiutowała jako pisarka w 2017 roku powieścią Dziewczyny w wodzie – pierwszym tomem serii z Alex King i Chloe Lane, który trafił do Top 5 Amazonu.
W Wielkiej Brytanii ukazała się już trzecia powieść z cyklu.