Strona główna Aktualności Konkurs z Ahnhemem!

Konkurs z Ahnhemem!

0
PODZIEL SIĘ

Czy jest tu ktoś kto, po lekturze prologów z trzech powieści Stefana Ahnhema na chrapkę na więcej? Wydawnictwo Marginesy ma dla Was aż 3 zestawy powieści Stefana Ahnhema.

Żeby spróbować wygrać jeden z nich, Konkurs z Ahnhemem!musicie przesłać na adres: m.guzowska@zbrodniczesiostrzyczki.pl kilka zdań o tym, dlaczego lubicie kryminalne serie z jednym bohaterem.

Macie czas do rozpoczęcia roku szkolnego, czyli do poniedziałku, 4 września. We wtorek, 5 września, podamy tu nazwiska zwycięzców.

 

 

Regulamin konkursu:

Organizatorem konkursu są Zbrodnicze Siostrzyczki.

Zwycięzców wyłania redakcja portalu Zbrodnicze Siostrzyczki, niezwłocznie po zakończeniu konkursu i ogłasza ten fakt na swojej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Osoby, które otrzymają nagrody zostaną poproszone mailowo o podanie swoich danych potrzebnych do zrealizowania wysyłki.

Nagrody przesyła fundator, czyli wydawnictwo Marginesy.

Nagrodami w konkursie są trzy komplety powieści Stefana Ahnhema („Ofiara bez twarzy”, „Dziewiąty grób” i „Osiemnaście stopni poniżej zera”).

Zbrodnicze Siostrzyczki nie przechowują danych osób, biorących udziału w konkursie, zarówno tych, które otrzymają nagrody, jak i tych, którym się nie powiodło.

Po zakończeniu konkursu, dane uczestników są kasowane.

Podawanie danych przez uczestników jest dobrowolne.

Zbrodnicze Siostrzyczki nie odpowiadają za ewentualne opóźnienia wysyłki książek.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych zasad konkursowych oraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883)