Strona główna Aktualności Dziś premiera: Victoria Jenkins „Niczyje dziecko”

Dziś premiera: Victoria Jenkins „Niczyje dziecko”

0
PODZIEL SIĘ

Dziś premiera: Victoria Jenkins „Niczyje dziecko”Od dziś w księgarniach możecie kupić najnowszy tom przygód policjantek Alex King i Chloe Lane. Bohaterki „Dziewczyn w wodzie” powracają w walce z najokrutniejszym mordercą.

Trzeci tom cyklu z dwiema młodymi policjantkami ściganymi przez przeszłość, która tym razem może się okazać śmiertelnie niebezpieczna.

„Dziwka.”

Napis na drzwiach mieszkania inspektor Alex King jest dla niej jasny: ktoś, kogo posłała do więzienia, wyszedł na wolność i chce się zemścić. Ale Alex musi odsunąć na bok tę sprawę i inne własne problemy, bo razem z detektyw Chloe Lane rozpoczynają najtrudniejsze śledztwo w swojej karierze.

W opuszczonym szpitalu znaleziono zwłoki – zbyt spalone, by je zidentyfikować.

Wkrótce są kolejne podpalenia… i kolejne ofiary. Nic ich nie łączy – na pozór. Gdy Alex wreszcie odkrywa związek między zbrodniami, jest wstrząśnięta. Jeszcze nigdy nie spotkała się ze złem w tak czystej postaci. I jeszcze nigdy jej własne życie nie było tak zagrożone…

„Ogień, najbardziej przerażający żywioł, pochłania wszystko. Ta książka też pochłania. Po lekturze Niczyjego dziecka nie mogłam spać. Ty też nie zmrużysz oka!” Marta Guzowska

 

VICTORIA JENKINS, młoda poetka, zadebiutowała jako pisarka w 2017 roku powieścią Dziewczyny w wodzie – bestsellerem Top 5 Amazonu. Dziewczyna, która zginie pierwsza i Niczyje dziecko to kolejne tomy serii  z  Alex  King  i  Chloe  Lane.  Autorka  napisała  już  tom  4.