Strona główna Aktualności Dzisiaj premiera: Michelle Frances „Ta druga”

Dzisiaj premiera: Michelle Frances „Ta druga”

0
PODZIEL SIĘ

Dzisiaj premiera: Michelle Frances "Ta druga"Za każdą doskonałą kobietą kryje się… sto innych, równie perfekcyjnych, które tylko czekają, by zająć jej miejsce.

PSYCHOZA, KŁAMSTWA, ZDRADA… I   Ś M I E R Ć .

Carrie sporo poświęciła, by znaleźć się na szczycie. Teraz, kiedy ma czterdzieści lat, jest uznaną producentką telewizyjną, ma za męża odnoszącego sukcesy scenarzystę, a czas dzieli między dwa piękne domy. Odchodząc na urlop macierzyński, jest pełna obaw – nie wierzy, że uda jej się znaleźć godną następczynię, która będzie w stanie podołać jej dotychczasowym obowiązkom.

Ale Emma jest inteligentna, zdeterminowana i drobiazgowa. Dokładnie taka, jak Carrie. A skrupulatność, z jaką Emma we wszystkim naśladuje swoją mentorkę, jest wręcz… przerażająca.

Otoczenie Carrie, z jej mężem na czele, już zaakceptowało jej młodą, pełną wigoru zastępczynię, ale świeżo upieczona matka zastanawia się, czy przypadkiem nie zatrudniła psychopatki…

NIELOJALNOŚĆ, KŁAMSTWA, CUDZOŁÓSTWO… MORDERSTWO. NIEKTÓRE KOBIETY ZROBIĄ WSZYSTKO, BY OSIĄGNĄĆ TO, CZEGO PRAGNĄ.

Michelle Frances serwuje wam najwyższe napięcie, kiedy akcja w jej powieści pędzi ku wstrząsającemu finałowi! Zdecydowanie jest to autorka warta obserwowania. „Publishers Weekly”

Rywalizujące ze sobą postacie, które za wszelką cenę chcą odnieść sukces, a nie zrobią tego, dopóki jedna z nich nie przegra. To powieść pełna tajemnic, niespodziewanych zwrotów akcji i kłamstw. Jedyna w swoim rodzaju. „Library Journal”

Kolejny świetny thriller psychologiczny autorstwa Michelle Frances. „Booklist”

 

MICHELLE FRANCES: Angielka, absolwentka Bournemouth Film School i American Film Institute w Los Angeles. Po powrocie do Londynu przez piętnaście lat pracowała w telewizji jako producentka i scenarzystka, m.in. dla BBC. Debiutowała thrillerem psychologicznym Ta dziewczyna, który został wydany aż w 14 krajach. W Wielkiej Brytanii ta powieść była jednym z 10 najlepiej sprzedających się e-booków, została też największym bestsellerem wśród e-booków sprzedawanych na Amazonie i przez serwis i i-Tunes. Wielbiciele książki niecierpliwie czekają na jej ekranizację!