Strona główna Nasze patronaty Zatrute pióra już w sprzedaży!

Zatrute pióra już w sprzedaży!

0
PODZIEL SIĘ

Antologia kryminalna ?Zatrute pióra? już w sprzedaży!

Z ogromną przyjemnością donosimy, że antologia opowiadań kryminalnych ?Zatrute pióra? jest już w sprzedaży! Zapraszamy do lektury jedenastu opowiadań kryminalnych, których autorami są najlepsi polscy pisarze parający się tym gatunkiem. Wśród nich dwie laureatki nagrody Wielkiego Kalibru: Joanna Jodełka i Gaja Grzegorzewska oraz wytrawni ?kryminaliści?: Anna Klejzerowicz, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Jacek Skowroński, Robert Ostaszewski, Marcin Pilis, Krzysztof Koziołek, Romuald Pawlak i debiutująca w tym gatunku Lucyna Olejniczak.

W antologii nie zabrakło również Zbrodniczej Siostrzyczki ? Agnieszki Krawczyk i jej opowiadania o nazistowskim spisku we współczesnej Polsce, czyli ?Memento?!

 

zatrute pira okladka 72 dpi

 

Nasz portal jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

 

Ilu autorów, tyle oryginalnych historii kryminalnych: mamy więc i kryminał noir, dreszczowiec, klasyczny kryminał i kryminał na wesoło, jest wreszcie political fictions z wątkiem sensacyjnym oraz opowieść gangsterska.

Jak pisze autorka wstępu do tej antologii, znana pisarka Anna Klejzerowicz (której opowiadanie ?Zatruta krew? otwiera tom) warto czytać po jednym opowiadaniu z tego tomu codziennie przed zaśnięciem. Koszmarów ta lektura nie sprowadzi, a na pewno przyniesie rozrywkę i pozwoli miło spędzić czas. Wręcz morderczo przyjemnie?

Zachęcamy do lektury!

A w związku z wydaniem antologii ?Zatrute pióra? Zbrodnicze Siostrzyczki przygotowują dla swoich czytelników miłą niespodziankę. Szczegóły wkrótce, zaglądajcie do nas!!!!