Strona główna Aktualności Weekend z „Jego doskonałą dziewczyną” Karen Hamilton

Weekend z „Jego doskonałą dziewczyną” Karen Hamilton

0
PODZIEL SIĘ

Weekend z "Jego doskonałą dziewczyną" Karen HamiltonRozpoczynamy nasz weekend z powieścią Karen Hamilton „Jego doskonała dziewczyna”.

Jest to wciągający thriller psychologiczny, o którym napisałyśmy tak: „Gdy miłość zamienia się w obsesję, zaczyna się prawdziwe szaleństwo emocji. Znakomity thriller, od którego trudno się oderwać choćby na chwilę. Ta lektura pochłania bez reszty!”

Juliette kocha Nate’a. Pójdzie za nim wszędzie. Została nawet stewardesą linii lotniczych, w których Nate jest pilotem, żeby mieć go na oku. Są sobie przeznaczeni. Fakt, że Nate zerwał z nią pół roku wcześniej, nic nie znaczy. Bo Juliette ma plan, jak go odzyskać. Jest dziewczyną doskonałą. I zrobi wszystko, żeby nikt jej nie powstrzymał przed osiągnięciem tego, czego chce.

Książka jest tak fascynująca zapewne również dlatego, że jej autorka, Karen Hamilton, pracowała w liniach lotniczych jako stewardesa. Powieść od razu zdobyła rozgłos i została przełożona na 12 języków. Autorka już pracuje nad kolejnymi książkami.

W ciągu weekendu u nas fragment powieści, recenzja oraz konkurs na naszym fejsbukowym profilu. Naprawdę warto poznać Karen Hamilton, to nazwisko trzeba zapamiętać, bo jej thrillery zwracają uwagę!

Zapraszamy wraz z wydawnictwem Amber.

Materiały prasowe wydawnictwa Amber