Strona główna Aktualności Sara Blaedel, Handlarz śmiercią

Sara Blaedel, Handlarz śmiercią

0
PODZIEL SIĘ

Już jutro, 26 czerwca, w księgarniach pojawi się ?Handlarz ś

 

miercią? ? pierwszy tom z serii kryminałów duńskiej autorki Sary Bl?del.  Chcielibyście zobaczyć jak pracuje autorka? Zapraszamy na

 stronę WWW.scianazabójstw.pl

 

 

 Tzw. ściana zabójstw to duża biała tablica, na której Sara Bl?del szkicuje rozwój fabuły, co zapewnia jej stymulację wizualną i rozpala kreatywność.

To także ważne narzędzie pracy Wydziału Zabójstw Komendy Miejskiej Policji w Kopenhadze. Porządkuje pojawiające się w czasie śledztwa informacje, dowody, sylwetki ofiar, świadków i podejrzanych, pomaga w konstruowaniu chronologii zdarzeń i w ustaleniu głównych kierunków śledztwa. Wykorzystywana jest podczas każdej niemal odprawy czy burzy mózgów ? gdy żadna sugestia nie może być uznana za zbyt głupią, bezsensowną czy niemożliwą.

 

 

 

Poza informacjami o książkach, na stronie www.scianazabojstw.pl czytelnicy znajdą bogaty biogram autorki,  materiały video z jej udziałem, a także charakterystykę postaci, która łączy wszystkie tomy cyklu ? komisarz Louis Rick. Stronę wzbogacają materiały poświęcone Kopenhadze  – zdjęcia Kopenhagi po zmroku i fragmenty książki opisujące miasto. 

Recenzja „Handlarza śmiercią” już wkrótce u nas i na zaprzyjaźnionym portalu PuellaNova! Zaglądajcie!