Strona główna Aktualności Niebezpieczna dziewczyna K.L. Slater – opis

Niebezpieczna dziewczyna K.L. Slater – opis

0
PODZIEL SIĘ
Niebezpieczna dziewczyna K.L. Slater - opis
Niebezpieczna dziewczyna K.L. Slater

Nowa bestsellerowa autorka thrillerów psychologicznych!

W ciągu roku aż 3 książki K.L. Slater na listach bestsellerów!

Bestseller z tajemniczą i mroczną bohaterką jak z Dziewczyny z pociągu, której nie wierzymy i której się boimy, ale od której nie możemy się oderwać

Miała piętnaście lat, kiedy na jej rodzinę spadła tragedia. Anna wini za to jedną osobę. Poczucie krzywdy stało się jej obsesją. Odsunęła się od ludzi. Jest sama. Nie radzi sobie z życiem.
Aż pewnego dnia jest świadkiem wypadku: samochód potrąca motocyklistę. Anna w mgnieniu oka rozpoznaję kierowcę. To Carla, kobieta, która zniszczyła jej życie.
Wreszcie ma szansę się zemścić.
Z zimną krwią, dokładnie planuje każdy krok. Ale żaden plan nie jest doskonały…
Zwłaszcza kiedy wokół wszyscy kłamią i nikt nie jest tym, kim się wydaje…

Oko w oko z obsesją, przewrotną manipulacją i cynizmem. Inteligentny thriller, który skradnie nam noc.

Agnieszka Krawczyk, autorka kryminału Ciało wydanego pod pseudonimem Iga Horn

Nie oderwiesz się, dopóki nie skończysz, bo to historia, gdzie przeszłość przenika się z przyszłością, a emocje przy tym sięgają zenitu. Porywająca, wstrząsająca i zaskakująca. Jest jak tornado siejące spustoszenie – łatwo tej powieści nie zapomnisz. Pociąga za niewidzialne sznurki, które sprawiają, że serce bije coraz mocniej, tętno przyśpiesza, a źrenice rozszerzają się ze strachu.
Sandra Kortas-Dorsz, dlaLejdis.pl

Kim jest autorka?

K.L. SLATER to brytyjska autorka thrillerów psychologicznych, które od 2016 roku podbijają światowe listy bestsellerów. Wchodzą na szczyt list Amazonu w Wielkiej Brytanii i Australii. W Ameryce to bestsellery „USA Today”.
K.L. Slater przez wiele lat wysyłała swoje maszynopisy agentom literackim i wydawcom – bez skutku. W wieku czterdziestu lat postanowiła wrócić na uniwersytet i rozpoczęła studia na wydziale literatury angielskiej i kreatywnego pisarstwa. Powieść Niebezpieczna dziewczyna narodziła się jako praca dyplomowa. W Anglii ukazała się w 2016 roku. Prawa do publikacji kupili wydawcy w innych krajach.
Wydane w 2017 roku dwie następne powieści autorki odniosły równie spektakularny sukces. W Polsce ukażą się w Amberze w 2018 roku.

Materiały prasowe wydawcy, Wydawnictwa Amber

O „Niebezpiecznej dziewczynie” u nas TUTAJ