Strona główna Aktualności Jutro premiera: Jenny Blackhurst „Zanim pozwolę ci wejść”

Jutro premiera: Jenny Blackhurst „Zanim pozwolę ci wejść”

0
PODZIEL SIĘ

Jutro premiera: Jenny Blackhurst „Zanim pozwolę ci wejść”Od jutra w księgarniach możecie kupić wyjątkowo oryginalny thriller psychologiczny Jenny Blackhurst „Zanim pozwolę ci wejść”. Właśnie go skończyłyśmy i do tej pory mamy dreszcze!

 KAŻDA PRZYJAŹŃ MA SWOJE TAJEMNICE

Nawet ta, która od lat łączy Karen, Beę i Eleanor. Chociaż zawsze mogły na siebie liczyć, każda z nich ma niezamknięte sprawy z przeszłości. I pozornie idealne życie, które mimo to udało im się zbudować.

Wszystko jednak zaczyna się sypać, kiedy do drzwi doktor Karen Browning puka nowa pacjentka, Jessica Hamilton. I kiedy z jej ust padają słowa: Nie naprawi mnie pani.

Skoro Jessica nie chce się wyleczyć, po co tak naprawdę przyszła? I skąd wie o Karen i jej najbliższych to, co wydaje się wiedzieć?

Wkrótce życie Karen, Bei i Eleanor zamienia się w koszmar. Nagle trzy silne kobiety stają się osaczone i bezbronne. A demony, o których przez lata starały się nie pamiętać, atakują z najbardziej nieoczekiwanej strony.

Dokąd doprowadzi gra, w którą zostały zmuszone zagrać? I kto rozdaje karty?

„Zanim pozwolę ci wejść, to druga z kolei powieść młodej brytyjskiej autorki, psycholożki z wykształcenia, i pierwsza, która ukazuje się w Polsce. Książka dołącza do serii bestsellerowych thrillerów, w której ukazały się już książki tak lubianych i rozpoznawanych autorek, jak B.A. Paris, Alex Marwood czy Tana French. Jenny Blackhurst dorastała i mieszka w brytyjskim Shropshire, otoczona rodziną i przyjaciółkami. Zafascynowana tym, jak różnorodne i pełne temperamentu kobiety ją otaczają, dodała do więzów przyjaźni parę pilnie strzeżonych tajemnic i stworzyła pasjonujący thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Znakomity i oryginalny thriller o skomplikowanych relacjach między trzema kobietami.

B.A. Paris, autorka Za zamkniętymi drzwiami

Wartka akcja i fabuła pokręcona jak górska ścieżka. Nie będziecie mogli oderwać się od lektury.

Alex Marwood, autorka Dziewczyn, które zabiły Chloe