Strona główna Aktualności Jutro premiera: Artur Kawka, Monika Wysocka „Nawrócony”

Jutro premiera: Artur Kawka, Monika Wysocka „Nawrócony”

0
PODZIEL SIĘ

Jutro premiera: Artur Kawka, Monika Wysocka „Nawrócony”Od jutra możecie dostać w księgarniach pasjonującą powieść akcji z pogranicza fikcji i rzeczywistości. Jeśli pamiętacie lata 90-te, polecamy! Jeśli ich nie pamiętacie – polecamy koniecznie! Polska to naprawdę był wtedy dziwny kraj, a Kawka i Wysocka świetnie to pokazują. Nie oderwiecie się do świtu!

Pułkownik Piotr Mróz, emerytowany oficer wywiadu PRL, oferuje CIA pewne archiwum. Wie, że ta propozycja wywoła lawinę zdarzeń, które wstrząsną nie tylko polskim wywiadem. Nie może się jednak cofnąć. Na szali stawia więc życie swoje i swoich bliskich. A czas biegnie nieubłaganie…

„Precyzyjnie splecione wątki powieści, wyraziste postaci i spora wiedza autora na temat działalności służb specjalnych zbudowały wciągającą opowieść. Nawrócony to dobry przykład literatury, która poza dobrą rozrywką niesie w sobie głębsze przesłanie” – Witold Gadowski.

Artur Kawka – właściciel rodzinnej firmy handlowej, autor Niebezpiecznego sąsiedztwa. Jego idolem jest Alistair MacLean.

Monika Wysocka – miłośniczka historii i literatury, autorka artykułów na temat Haliny Poświatowskiej, laureatka konkursów poetyckich, niestroniąca od literatury sensacyjnej.