Strona główna Aktualności Dzisiaj premiera: Przemysław Żarski „Ślad”

Dzisiaj premiera: Przemysław Żarski „Ślad”

0
PODZIEL SIĘ

Dzisiaj premiera: Przemysław Żarski "Ślad"Dzisiaj premiera: Przemysław Żarski „Ślad”

„Wielowątkowe śledztwo, niejednoznaczni bohaterowie i brutalny morderca, który nie cofnie się przed niczym. Świetna powieść!”

Wojciech Chmielarz

W studniówkową noc 1993 roku ginie Sylwia Nowicka.Dziewczyna kłóci się z chłopakiem i wraca pieszo do domu, a następnego dnia znika bez śladu. Poszukiwania nie przynoszą rezultatu, a wysłany do rodziców list pożegnalny sprawia, że w teorię na temat porwania niemal nikt już nie wierzy.

Blisko dwadzieścia pięć lat później, w jednym z mieszkań w centrum Sosnowca policja trafia na kasetę VHS z zapisem zabójstwa młodej dziewczyny. W mieszkaniu nie ma ciała ani żadnych śladów wskazujących na to, że doszło tu do zbrodni. Komisarz Robert Kreft i jego zespół muszą ustalić, kim jest ofiara, a także kto i kiedy pozbawił ją życia.

Ślad to opowieść o tym, że jedna nierozważna decyzja może zrujnować życie wielu ludziom, i o tym, jak wielkie piętno odciska na nas przeszłość. O wyborach, które tkwią niczym drzazga w sercu bliskich i nie pozwalają o sobie zapomnieć. A także o tym, że prawda potrzebuje czasu, zatacza koło i zaciska się pętlą na przyszłości.

Premiera: 12.02.20202 r.

Materiały prasowe wydawcy, Wydawnictwa Czwarta Strona

Książka pod patronatem Zbrodniczych Siostrzyczek