Strona główna Aktualności Dzisiaj premiera – nasz patronat „Królowa Śniegu” Anny Klejzerowicz

Dzisiaj premiera – nasz patronat „Królowa Śniegu” Anny Klejzerowicz

0
PODZIEL SIĘ

Dzisiaj premierę ma kolejny ZNAKOMITY kryminał Anny Klejzerowicz „Królowa Śniegu”, którego jesteśmy patronkami. Chcemy Wam nieco przybliżyć tę książkę i zachęcić do kupna.

Skąd tytuł „Królowa Śniegu”, czy – tak jak mówiła Agatha Christie – „stare grzechy rzucają długie cienie”, czy pora roku może wymierzać sprawiedliwość? Te i inne pytania spróbujemy zadać Autorce, ale poszukajcie na nie odpowiedzi również sami w tej wielowątkowej i wielowymiarowej książce.

A na razie zachęta Wydawcy, czy Filii Mrocznej Strony:

Wyjątkowo długa i mroźna zima, małe miasteczko pod Gdańskiem i morderca, który zbiera krwawe żniwo. W lasach i na bezdrożach zamarzają ludzie. Starsi mieszkańcy zaczynają szeptać o tajemniczej klątwie sprzed lat.

Sprawę bada nie tylko lokalna policja, ale również Felicja Stefańska – ambitna i ekscentryczna rzeczniczka prasowa urzędu gminy. Ślady wydają się prowadzić do Królowej Śniegu. Czy ktoś umiejętnie wciela się w rolę baśniowej postaci, by wywrzeć okrutną zemstę?

„Królowa Śniegu” to mroczna i mrożąca krew w żyłach opowieść kryminalna, w której podczas prowadzenia śledztwa odbijają się echem głosy z nieodległej przeszłości.

Czy dobro – jak w baśni – pokona zło?