Strona główna Aktualności Zbrodnicze Siostrzyczki wspierają bibliotekę w Kłobucku

Zbrodnicze Siostrzyczki wspierają bibliotekę w Kłobucku

0
PODZIEL SIĘ

Zbrodnicze Siostrzyczki przyłączają się do akcji wspierania biblioteki im Jana Długosza w Kłobucku i chcą do tego namówić Gości tej strony.

Zaraz, a dlaczego akurat w Kłobucku, spytacie? Dlatego, że Zbrodnicze Siostrzyczki lubią pomagać tym, którzy sami sobie pomagają (czytaj: coś robią, a nie tylko siedzą i narzekają). A mieszkańcy Kłobucka wystąpili z inicjatywą zbierania książek dla swojej miejskiej biblioteki, która, jak to biblioteka, nie obfituje w fundusze.

 

 

Akcja ?Wspieraj Kulturę – Książki na Wagę Złota? miała pierwsza odsłonę w sierpniu, udało się zebrać 250 książek.

Dlatego, Kochani, przypatrzcie się swoim półkom, wyjmijcie z nich jedną?dwie książki, szarpnijcie się na znaczek pocztowy (krajowa przesyłka zwykła to naprawdę tylko kilka złotych) i wyślijcie coś dla Kłobucka.

Tylko, uwaga! Nie wysyłajcie chłamu, dobrze? Nie wysyłajcie rzeczy, których lektura Was zniesmaczyła, zniechęciła, lub znudziła, a przed wrzuceniem książki do kosza powstrzymała Was: a) myśl o segregacji śmieci, b) format książki, w sam raz do podłożenia pod nogę kiwającego się stolika. Wybierzcie coś, co Wam też się podobało. Dla Was to poświęcenie, ale niewielkie. Dla Kłobucka ? ogromny zysk.

Z góry dziękujemy Wam za zaangażowanie

Zbrodnicze Siostrzyczki

 

Książki dla biblioteki w Kłobucku należy wysyłać na adres:

Robert Jasiak

ul. Kościuszki 101

42- 100 Kłobuck

 

Organizator akcji Robert Jasiak obiecuje, że informacja o każdej podarowanej książce i jej darczyńcy (chyba, że zechce on zastrzec sobie anonimowość) pojawi się na fejsbukowej stronie akcji: www.facebook.com/wspierajkulture

 

A jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o akcji, skontaktujcie się bezpośrednio z Robertem: robertjasiak@gazeta.pl