Strona główna Aktualności Nigdy więcej nie zdradzisz Sarah Flint – opis

Nigdy więcej nie zdradzisz Sarah Flint – opis

0
PODZIEL SIĘ
Nigdy więcej nie zdradzisz Sarah Flint - opis
Nigdy więcej nie zdradzisz Sarah Flint

Skoro dzisiaj jest piątek, to zaczynamy nasz weekend z książką. Tym razem jest to kontynuacja cyklu Sarah Flint o policjantce Charlie Stafford. To już druga powieść z tej serii, poprzednią przypominałyśmy TUTAJ, jej tytuł to „Ulubieńcy”. A nasza dzisiejsza nowość, to wydany zaledwie w ubiegły wtorek, 8 sierpnia, kryminał „Nigdy więcej nie zdradzisz”.

Przyznamy szczerze, że lubimy takie mroczne i momentami makabryczne książki. Mają w sobie coś z atmosfery filmu „Siedem”, niepokoją i elektryzują zarazem.

W ciągu najbliższych dni chcemy Wam opowiedzieć więcej o tej książce – zamieścimy fragment, przedstawimy naszą recenzję, wreszcie – możecie spodziewać się konkursu.

Jest jeden warunek: NIE MOŻECIE NAS ZDRADZIĆ. NIGDY.

Zaglądajcie więc do Zbrodniczych Siostrzyczek w weekend z „Nigdy więcej nie zdradzisz” Sarah Flint.

A teraz parę słów o książce od wydawcy:

On obserwuje, czeka i liczy… swoje przerażające trofea.

Każdy trzyma zanurzony w formaldehydzie, żeby zapobiec rozkładowi.
Każdy oznacza jedną ofiarę. Torturowaną i zabitą, z sercem wydartym z piersi i zastąpionym symbolem jej zdrady.
A on co tydzień zasiada i w samotności napawa się widokiem swoich trofeów.
Wszyscy byli winni. A teraz kolejni będą musieli zapłacić…
Kto lub co łączy ofiary?
Charlotte „Charlie” Stafford, młoda, ambitna detektyw londyńskiej policji, prowadzi dochodzenie w sprawie okrutnych morderstw. Nie ma żadnych poszlak. Żadnych związków pomiędzy ofiarami. Jest tylko pewność, że wkrótce zbrodniarz zabije znowu. I że śledztwo Charlie znalazło się w ślepym zaułku, który może stać się śmiertelną pułapką dla niej samej…

„PRZERAŻAJĄCO REALISTYCZNY, MROCZNY KRYMINAŁ PEŁEN FAŁSZYWYCH TROPÓW, KTÓRE NIE POZWALAJĄ DOMYŚLIĆ SIĘ ROZWIĄZANIA ZAGADKI AŻ DO SZOKUJĄCEGO KOŃCA”.                                             GOODREADS

SARAH FLINT przez trzydzieści pięć lat była londyńską policjantką.
W swojej karierze miała do czynienia z drobnymi wykroczeniami i najcięższymi zbrodniami. Doświadczenia zawodowe wykorzystała w mocnym, szokującym kryminale Ulubieńcy, którym zadebiutowała jako pisarka w 2016. Prawa do publikacji kupili inni europejscy wydawcy. Nigdy więcej nie zdradzisz to druga powieść z detektyw Charlie Stafford.
Ciąg dalszy serii wkrótce.

Materiały promocyjne wydawcy, Wydawnictwa Amber