Strona główna Aktualności M. Kalicka, Z. Zawadzki Tutto bene

M. Kalicka, Z. Zawadzki Tutto bene

0
PODZIEL SIĘ

 Nowe serie Prószyńskiego i S-ki W listopadzie Prószyński i S-ka inauguruje dwie nowe serie literatury kryminalnej ?Rzeźbiarz? Gregory?ego Funaro to pierwszy tom ?Zabójczej serii?, poświęconej seryjnym mordercom.  ?Tutto Bene? autorstwa Manuli Kalickiej i Zbigniewa Zawadzkiego rozpocznie natomiast cykl kryminałów obyczajowych.

 

Tutto bene już od dzisiaj do kupienia.

 

?Tutto Bene? duetu pisarskiego Kalicka&Zawadzki  to okraszony potężną dawką dobrego humoru kryminał, którego akcja rozgrywa się na zapleczu jednej z modnych warszawskich restauracji serwujących kuchnię włoską. Książka otwiera serię powieści, które łączyć będą rozpisaną z temperamentem intrygę, soczyste tło obyczajowe oraz lekkość pióra. Bohaterami książek tego cyklu będą współczesne, wyraziście zarysowane postacie, które w ich, wydawałoby się zwyczajnym, życiu, są zaskakiwane zdarzeniami kryminalnymi i tajemniczymi. To powieści, które zapewnią czystą przyjemność i rozrywkę na dobrym poziomie, angażując czytelnika w sensacyjne i towarzyskie perypetie bohaterów. Kolejnymi pozycjami w serii będą książki ?Szkodliwy pakiet cnót? Marioli Zaczyńskiej i ?Zdrada pachnie pomarańczami? Iwony Czarkowskiej. Symbolem serii jest ślad po kuli, która przestrzeliła książkę.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułK. Bonda, Florystka
Następny artykułJ.K. Rowling, Trafny wybór
Agnieszka Krawczyk - pisarka z Krakowa, zajmująca się literaturą obyczajową i kryminalną. Lubi koty, kawę i książki - w tej kolejności. Autorka 13 powieści, współautorka 4 tomów opowiadań kryminalnych... Czytaj więcej