Strona główna Aktualności Konkurs Kryminalny Five O’Clock ze Zbrodniczymi Siostrzyczkami i Legimi.com – wyniki niedzielne...

Konkurs Kryminalny Five O’Clock ze Zbrodniczymi Siostrzyczkami i Legimi.com – wyniki niedzielne i nowe pytanie na poniedziałek

0
PODZIEL SIĘ

Konkurs Kryminalny Five O’clock ze Zbrodniczymi Siostrzyczkami i Legimi.com – kto wygrał w niedzielę?
Prawidłowych odpowiedzi na wczorajsze pytanie o nazwę drugiego tomiku opowiadań Zbrodniczych Siostrzyczek udzieliły panie: Alicja Strzelecka, Marzena Kamasa i Joanna Seroka. Tak, tomik nazywa się ?Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście?. Serdecznie gratulujemy i wysyłamy kody mailem.
Dzisiaj ostatnie pytanie w naszym konkursie: Jak nazywał się detektyw, którego określano mianem „małego Belga”, bohater najbardziej klasycznych kryminałów pod Słońcem?
Na odpowiedzi czekamy do jutra, do wtorku, tym razem, wyjątkowo, do godz. 12.00 pod mailem a.krawczyk@zbrodniczesiostrzyczki.pl z dopiskiem „Kody – poniedziałek”. O godz. 12 w Wigilię, jeszcze zanim zabierzemy się za odgrzewanie barszczu i zanim zwierzęta przemówią ludzkim głosem, ogłosimy nazwiska zwycięzców.

TO OSTATNIA SZANSA NA KODY!!!! Zapraszamy!