Strona główna Aktualności A. Klejzerowicz, Córka czarownicy

A. Klejzerowicz, Córka czarownicy

0
PODZIEL SIĘ

Kontynuacja losów bohaterów ?Czarownicy?. 

Małgosia, już jako 22-letnia studentka, przyjeżdża na wakacje do swoich przybranych rodziców: Michała i Ady. Po kilku dniach pobytu na wsi zachowanie dziewczyny wywołuje ich niepokój. Małgosia jest blada, śnią się jej koszmary, budzi się z krzykiem, traci apetyt i dobry humor. Znika na wiele godzin, nikomu nie mówi, dokąd chodzi. Nawet Damian, przyjaciel z dzieciństwa, teraz w niej zakochany, nie wie, co dręczy dziewczynę.
Małgosia nerwowo reaguje na wszelkie pytania, traci kontakt z otoczeniem. Rodzina przypuszcza, że wróciły jej dawne problemy psychiczne. Gosia ponownie musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Jaki mroczny sekret skrywa? Czy po latach potrafi się z niego wyzwolić… 

Anna Klejzerowicz ? pisarka, publicystka, fotograf, redaktor. Gdańszczanka. Autorka dwóch zbiorów opowieści niesamowitych w cyklu ?Złodziej dusz?, powieści kryminalnych: ?Sąd Ostateczny?, ?Ostatnią kartą jest śmierć?, ?Cień gejszy?, powieści obyczajowej ?Czarownica? (Książka Roku w konkursie ?Książka zamiast kwiatka?), opowiadań w wielu antologiach, a także licznych tekstów w prasie. Przez wiele lat współpracowała z teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. 
www.annaklejzerowicz.pl